Naša spoločnosť má viac ako 10 ročné skúsenosti !
 • Telefonická linka
  (+421)  904 140 981
 • Pracovná doba
  Pon - Pia 07:30 do 17.00 hod.
 • E-mailový kontakt
  info@zateplovat.sk

Icon

Sadrokartón
je teraz
trendy.

Naša spoločnosť sa zaoberá aj montážou sadrokartónových systémov a kazetových podhľadov. Vykonávame rekonštrukcie formou suchej výstavby, čím dokážeme poriešiť Vaše požiadavky s rekonštrukciou či výstavbou rýchlo a kvalitne.

Montáž sadrokartónu

Rovnako sa venujeme aj montáži sadrokartónu, ktorú vykonáva tím špičkových profesionálov, pre ktorých je sadrokartón druhým najlepším priateľom. Naše dlhoročné skúsenosti, Vám zabezpečia a zaručia spokojnosť. V prípade vašej nerozhodnosti vám radi poradíme, naceníme, resp. doplníme chýbajúce detaily, keďže každý túži nielen po spokojnosti, ale aj kvalite.


VARIANTY MONTÁŽE


Priečky
Podhľady-rampy
Podkrovie
Systémy-stropy
Podsvitenia a iné

Práca so sadrokartónom je oproti iným stavebným systémom veľmi rýchla a vyžaduje si minimum vody. Samozrejme práve tento benefit má aj svoje ďalšie vlastné výhody ako napr. možnosť skôr maľovať, pokladať podlahu resp. dlažidiť a rovnako sa nevytvárajú žiadne možnosti pre život plesní. Sadrokartón a použité prípravky pri suchej výstavbe pôsobia dokonale protiplesňovým efektom.


Mám záujem

Naše dlhoročné skúsenosti,
Vám zabezpečia a zaručia spokojnosť.
#sadrokartón.

Icon

Kvalita a
precíznosť

Icon

Inovácie a
modernizácia

Icon

Benefity &
spokojnosť

Icon

Presnosť a
stabilita

Awesome Image

K dispozícií


  (+421) 904 140 981
  Telefonický kontakt


  info@zateplovat.sk
  E-mailový kontakt

POTREBUJEM....

Zopár dôležitých informacií

Potrebujete cenovú ponuku ?

V prípade, že potrebujete cenovú ponuku je potrebné aby ste nás kontaktovali prostredníctvom nášho e-mailu na info@zateplovat.sk, prípadne priamo na našej stránke v kategórií "Online Kalkulácia" alebo nás môžete kontaktovať aj telefonicky na telefonický kontakt (+421) 904 140 981. Radi Vám pomôžeme a veríme, že nájdeme to správne riešenie pre Vašu požiadavku.

Prečo fúkaná izolácia ?

Na fúkanú izoláciu Vám ako jedna z mála firiem garantujeme 20 ročnú záruku spokojnosti na samotný materiál. Výrobca si je kvalitou a dlhodobou výrobou fúkanej celulózovej izolácie CLIMATIZER PLUS tak istý, že chce ponúknuť naším zákazníkom len to najlepsie.

Aké sú najaktuálnejšie trendy v našom odvetí ?

Sme firma, ktorá sa úzko špecializuje na aplikáciu fúkaných izolácií. Na trhu sme viac ako 10 rokou a stojíme si za našou kvalitne odvedenou prácou. Spokojný a usmiaty zákazník je pre nás na prvom mieste. Našich zamestnancov pravidelné školíme v oblasti nových technológií. Spoločnosť AMIN - PRO s.r.o. sa neustále snaží do svojho podnikanie zaviesť nové a moderné technológie, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou trhu.

Chceli by ste vidieť naše zrealizované zákazky ?

Nech sa páči. Do dnéšho dňa má naša firma ukončených zhruba 350 zákaziek v oblasti aplikácií fúkanej izolácií či montáži sádrokartónu. Klienti sú s našou prácou spokojní o čom aj svedčia ich následné odporúčania známim či kolegom. V skutočnosti - dobrú firmu robia dobré hodnotenia. Naše recenzie nájdete na našej stránke v kategórií "REFERENCIE".

Svišť - Amin pro

Kalkulácia ceny za izoláciu

Recenzie

Čo o nás klienti povedali

Spolupracujeme

Naši partneri

Vuno Hreus
Vuno Hreus
Ciur
Ciur
Rigips
Rigips
Knauf
Knauf
Proclima
Proclima