Naša spoločnosť má viac ako 10 ročné skúsenosti !
  • Telefonická linka
    (+421)  904 140 981
  • Pracovná doba
    Pon - Pia 07:30 do 17.00 hod.
  • E-mailový kontakt
    info@zateplovat.sk

Awesome Image

Náš zákazník náš pán.

Viac ako 10
ročné pracovné
skúsenosti.

Naša spoločnosť funguje od roku 2009 a primárne sa venujeme fúkanej izolácií. Sila nášho podnikania spočíva najmä v kvalite, ochote a skúsenostiach.

Pokrývame trh hlavne západného slovenska, no nie je pre nás žiadným problémom postarať sa o Vás aj mimo tohoto územia.

Signature
Awesome Image

Našim cieľom je neustále napredovať !

Od začiatku podnikania sa zameriavame na vykonávanie tepelných izolácií špeciálnou technológiou. Naším zákazníkom prinášame podstatné úspory na vykurovaní a chladení priestorov, tým skvalitníme bývanie a tepelnú pohodu domova.

Rovnako sa od venujeme aj montáži sadrokartónu, ktorú vykonáva tím špičkových profesionálov, pre ktorých je sadrokartón druhým najlepším priateľom. Naše dlhoročné skúsenosti, Vám zabezpečia a zaručia spokojnosť. V prípade vašej nerozhodnosti vám radi poradíme, naceníme, resp. doplníme chýbajúce detaily, keďže každý túži nielen po spokojnosti, ale aj kvalite.


POTREBUJEM....

Zopár dôležitých informacií

Potrebujete cenovú ponuku ?

V prípade, že potrebujete cenovú ponuku je potrebné aby ste nás kontaktovali prostredníctvom nášho e-mailu na info@zateplovat.sk, prípadne priamo na našej stránke v kategórií "Online Kalkulácia" alebo nás môžete kontaktovať aj telefonicky na telefonický kontakt (+421) 904 140 981. Radi Vám pomôžeme a veríme, že nájdeme to správne riešenie pre Vašu požiadavku.

Prečo fúkaná izolácia ?

Na fúkanú izoláciu Vám ako jedna z mála firiem garantujeme 20 ročnú záruku spokojnosti na samotný materiál. Výrobca si je kvalitou a dlhodobou výrobou fúkanej celulózovej izolácie CLIMATIZER PLUS tak istý, že chce ponúknuť naším zákazníkom len to najlepsie.

Aké sú najaktuálnejšie trendy v našom odvetí ?

Sme firma, ktorá sa úzko špecializuje na aplikáciu fúkaných izolácií. Na trhu sme viac ako 10 rokou a stojíme si za našou kvalitne odvedenou prácou. Spokojný a usmiaty zákazník je pre nás na prvom mieste. Našich zamestnancov pravidelné školíme v oblasti nových technológií. Spoločnosť AMIN - PRO s.r.o. sa neustále snaží do svojho podnikanie zaviesť nové a moderné technológie, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou trhu.

Chceli by ste vidieť naše zrealizované zákazky ?

Nech sa páči. Do dnéšho dňa má naša firma ukončených zhruba 350 zákaziek v oblasti aplikácií fúkanej izolácií či montáži sádrokartónu. Klienti sú s našou prácou spokojní o čom aj svedčia ich následné odporúčania známim či kolegom. V skutočnosti - dobrú firmu robia dobré hodnotenia. Naše recenzie nájdete na našej stránke v kategórií "REFERENCIE".

Svišť - Amin pro

Kalkulácia ceny za izoláciu

Recenzie

Čo o nás klienti povedali

Spolupracujeme

Naši partneri

Vuno Hreus
Vuno Hreus
Ciur
Ciur
Rigips
Rigips
Knauf
Knauf
Proclima
Proclima