Naša spoločnosť má viac ako 10 ročné skúsenosti !
 • Telefonická linka
  (+421)  904 140 981
 • Pracovná doba
  Pon - Pia 07:30 do 17.00 hod.
 • E-mailový kontakt
  info@zateplovat.sk

Icon

Sme
špecialisti
na izoláciu.

Snažíme sa svojim zákaznikom ponúknuť široké portfólio fúkaných tepelných izolácií. Fúkanie izolácií je v dnešnej dobe už remeslom, v ktorom je veľmi dôležitá transparentnosť voči zákazníkovi.

Fúkaná izolácia

Fúkaná izolácia ponúka veľkú radu výhod napr. oproti doskovým izoláciám, ktoré sa zdajú byť lacnejšie. Najdôležitejšie pri fúkanej izolácií je dodržanie objemovej hmotnosti pri aplikácií podľa pokynov výrobcu. K prednostiam patrí taktiež dlhá životnosť izolačného materiálu a záruka odborného prevedenia vlastnej aplikácie. Vlákna sú nafúkané na všetky miesta bez medzier a škár. Vďaka kompaktnosti izolačnej vrstvy nemusí mať užívateľ obavu z výskytu tepelných mostov, čo nie je pri izolantoch v doskovej podobe prakticky dosiahnuteľné.


IZOLAČNÉ MATERIÁLY


Našim primárny cieľom je vo veľkej miere technické a hlavne odoborné poradenstvo pre zákaznika. Ponúkame nielen široké portfólio tepelných izolácií, ale taktiež naše niekoľko ročné skúsenosti v odbore fúkaných izolácií. úkanie izolácií je v dnešnej dobe už remeslom, v ktorom je veľmi dôležitá transparentnosť voči zákazníkovi. Zákazník vždy platí len za skutočne spotrebované množstvo tepelnej izolácie.


Mám záujem

Sme moderná a rozvíjajúca sa firma,
ktorá sa úzko špecializuje na aplikáciu
#fúkaných izolácií.

Icon

Kvalita a
precíznosť

Icon

Inovácie a
modernizácia

Icon

Benefity &
spokojnosť

Icon

Presnosť a
stabilita

Awesome Image

K dispozícií

 • Certifikát odbornosti

  Stiahnuť

  (0.3mb)

 • Záruka 20 rokov

  Stiahnuť

  (0.4mb) • (+421) 904 140 981
  Telefonický kontakt


  info@zateplovat.sk
  E-mailový kontakt

POTREBUJEM....

Zopár dôležitých informacií

Potrebujete cenovú ponuku ?

V prípade, že potrebujete cenovú ponuku je potrebné aby ste nás kontaktovali prostredníctvom nášho e-mailu na info@zateplovat.sk, prípadne priamo na našej stránke v kategórií "Online Kalkulácia" alebo nás môžete kontaktovať aj telefonicky na telefonický kontakt (+421) 904 140 981. Radi Vám pomôžeme a veríme, že nájdeme to správne riešenie pre Vašu požiadavku.

Prečo fúkaná izolácia ?

Na fúkanú izoláciu Vám ako jedna z mála firiem garantujeme 20 ročnú záruku spokojnosti na samotný materiál. Výrobca si je kvalitou a dlhodobou výrobou fúkanej celulózovej izolácie CLIMATIZER PLUS tak istý, že chce ponúknuť naším zákazníkom len to najlepsie.

Aké sú najaktuálnejšie trendy v našom odvetí ?

Sme firma, ktorá sa úzko špecializuje na aplikáciu fúkaných izolácií. Na trhu sme viac ako 10 rokou a stojíme si za našou kvalitne odvedenou prácou. Spokojný a usmiaty zákazník je pre nás na prvom mieste. Našich zamestnancov pravidelné školíme v oblasti nových technológií. Spoločnosť AMIN - PRO s.r.o. sa neustále snaží do svojho podnikanie zaviesť nové a moderné technológie, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou trhu.

Chceli by ste vidieť naše zrealizované zákazky ?

Nech sa páči. Do dnéšho dňa má naša firma ukončených zhruba 350 zákaziek v oblasti aplikácií fúkanej izolácií či montáži sádrokartónu. Klienti sú s našou prácou spokojní o čom aj svedčia ich následné odporúčania známim či kolegom. V skutočnosti - dobrú firmu robia dobré hodnotenia. Naše recenzie nájdete na našej stránke v kategórií "REFERENCIE".

Svišť - Amin pro

Kalkulácia ceny za izoláciu

Recenzie

Čo o nás klienti povedali

Spolupracujeme

Naši partneri

Vuno Hreus
Vuno Hreus
Ciur
Ciur
Rigips
Rigips
Knauf
Knauf
Proclima
Proclima